Hírek
2015. Június 08. 07:15, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Ellenőr bántalmazott egy bliccelő utast Szegeden
A gyanú szerint egy ellenőr fellökött egy bliccelő lányt vasárnap Szegeden, a férfi ellen eljárás indult – tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
Jászai Linda közölte, a 33 éves B. T. vasárnap délelőtt Szeged belvárosában ellenőrizte az utasok jegyeit és bérleteit egy tömegközlekedési járművön. Az egyik utasnak, egy 16 éves lánynak nem volt jegye, és ellenállást tanúsított.
Az ellenőr rendőri segítséget kért, ekkor a jegy nélkül utazó lány elszaladt a helyszínről. Az ellenőr utánament, és amikor utolérte, fellökte a lányt, aki elesett – tudatta a főhadnagy.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld
V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért
A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.
2026. Június 23. 09:04, kedd | Belföld
Magyar Péter: arra számítunk, hogy a legfőbb ügyész rövidesen le fog mondani
Arra számít a kormány, hogy a legfőbb ügyésznek rövidesen le kell mondania, és le is fog mondani - mondta hétfőn sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszterelnök, Budapesten.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
