Hírek
2019. December 22. 05:03, vasárnap |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
ÉLŐ: Itt nézhető az RTVE jótékonysági műsora!

Karácsonyi jótékonysági műsorral segít a Régió TV Esztergom! Cél, hogy egy kisbuszt tudjanak vásárolni a KEM ISZI intézményei. A műsor 16 órakor kezdődik!
Az RTVE a Komárom-Esztergom Megyei Integrált Szociális Intézmény (KEM ISZI) három tagintézményének – az esztergomi Szent Rita Otthonnak, a kertvárosi Pszichiátriai Betegek Otthonnak és a tokodaltárói Fogyatékosok Otthonnak gyűjt.
Az akcióhoz több híresség, színészek, zenészek és olimpikonok is csatlakozott és ajánlott fel tárgyakat licitre. Megtalálhatók az RTVE közösségi oldalán.
Január 4-ig lehet licitálni!
Egy emeltdíjas telefonszám is lesz, amelynek hívásával a KEM ISZI intézményeit támogathatja bárki.
ÉLŐBEN:
(kattintásra indul)
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 06. 09:39, hétfő | Helyi
TE DÖNTESZ – VALÓS TÖRTÉNETEKKEL A DROGPREVENCIÓÉRT
a tatai Magyary Zoltán Művelődési Központ adott otthont a Te döntesz című drogprevenciós színházi előadásnak, melynek során több száz középiskolás kapott lehetőséget arra, hogy szembenézzen a drogfüggőség valóságával
2025. Október 02. 11:19, csütörtök | Helyi
Idén először mentor-rezidens párosok is indulhatnak a Richter Érdemérem Díj háziorvosi pályázatán
2025. Szeptember 30. 21:34, kedd | Helyi
Richter TETT Természettudományos Nap Dorogon
A Richter TETT Természettudományos Nap szeptember 25-én Dorogra is eljutott, melynek keretében közel 200 tanuló tíz turnusban vett részt programokon a művelődési házban.