Városlista
2025. július 11, péntek - Nóra, Lili

Hírek

2022. Január 20. 08:47, csütörtök | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Elrabolta, majd megerőszakolta terhes, volt barátnőjét

Elrabolta, majd megerőszakolta terhes, volt barátnőjét

A 23 éves férfi közel két héten át tartotta fogva volt barátnőjét, akivel többször erőszakosan viselkedett.

Szexuális erőszak és személyi szabadság megsértése miatt folytat eljárást a Miskolci Rendőrkapitányság egy 23 éves helyi férfival szemben - közölte a rendőrség.

A férfi Miskolcon, a Torontáli utcában találkozott és elegyedett szóba volt barátnőjével még január 2-án, akivel szeretett volna újból kapcsolati szintre lépni.

Mivel a terhes nő ebbe nem egyezett bele, ezért a férfi erőszakkal a lakására vitte. Ott többször megverte, és meg is erőszakolta a nőt. Ezt követően pedig rázárta az ajtót, míg az áldozat csak január 14-én tudott megszökni a lakásból.

A rendőrségi bejelentést követően a Vasgyári Rendőrőrs járőrei az adatgyűjtésük eredményeként kedden délután elfogták a férfit, majd előállították a Miskolci Rendőrkapitányságra, ahol a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki, ezt követően pedig őrizetbe vették.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 10. 11:00, csütörtök | Belföld

Kékszalag – Elrajtolt a tókerülő verseny mezőnye Balatonfüredről

Elrajtolt az 57. Kékszalag Raiffeisen Nagydíj mezőnye Balatonfüredről csütörtökön 9 órakor.

2025. Július 10. 09:48, csütörtök | Belföld

OKF: folyamatos a viharkárok felszámolása

A szakemberek folyamatosan dolgoznak a viharkárok felszámolásán; csütörtök reggelig 10 897 káreseményről érkezett bejelentés az ország területéről

2025. Július 10. 07:25, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat

A Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat - mondta Orbán Viktor a Patrióta YouTube-csatornáján szerdán megjelent interjúban.

2025. Július 09. 20:37, szerda | Belföld

Nyitrai Zsolt és Kósa Ádám: a nyugdíjszerű ellátásban részesülők is megkapnák az élelmiszerutalványt

A nyugdíjas-élelmiszerutalványt nemcsak a nyugdíjasok, hanem a más, nyugdíjszerű ellátásban részesülők, így a fogyatékossággal élők is megkapnák