Hírek
2022. Január 20. 08:47, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Elrabolta, majd megerőszakolta terhes, volt barátnőjét
A 23 éves férfi közel két héten át tartotta fogva volt barátnőjét, akivel többször erőszakosan viselkedett.
Szexuális erőszak és személyi szabadság megsértése miatt folytat eljárást a Miskolci Rendőrkapitányság egy 23 éves helyi férfival szemben - közölte a rendőrség.
A férfi Miskolcon, a Torontáli utcában találkozott és elegyedett szóba volt barátnőjével még január 2-án, akivel szeretett volna újból kapcsolati szintre lépni.
Mivel a terhes nő ebbe nem egyezett bele, ezért a férfi erőszakkal a lakására vitte. Ott többször megverte, és meg is erőszakolta a nőt. Ezt követően pedig rázárta az ajtót, míg az áldozat csak január 14-én tudott megszökni a lakásból.
A rendőrségi bejelentést követően a Vasgyári Rendőrőrs járőrei az adatgyűjtésük eredményeként kedden délután elfogták a férfit, majd előállították a Miskolci Rendőrkapitányságra, ahol a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki, ezt követően pedig őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 24. 15:26, szerda | Belföld
Benyújtották az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát előkészítő törvényjavaslatot
A Tisza Párt parlamenti képviselője, Melléthei-Barna Márton kedd este benyújtotta azt a törvényjavaslatot, amely az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát készíti elő.
2026. Június 24. 11:20, szerda | Belföld
Az NKFH országos vizsgálatot indít az edzőtermek általános szerződési feltételeinek ellenőrzésére
A Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) országos témavizsgálatot indít az edzőtermeket üzemeltető vállalkozások által alkalmazott általános szerződési feltételek fogyasztóvédelmi szempontú ellenőrzésére
2026. Június 24. 08:10, szerda | Belföld
Hőség - Szinte az egész ország területén nagyon erős UV-B sugárzás várható szerdán
Szerdán a figyelmeztetési kritériumot meghaladó UV-B sugárzás várható szinte az ország egész területén - közölte az MTI-vel a HungaroMet Zrt. kedden.
2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld
V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért
A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.
