Hírek
2019. Február 17. 13:42, vasárnap |
Helyi
Forrás: police.hu
Eltiltották, mégis vezetett

Szabálysértési őrizetbe vette a férfit az Esztergomi Rendőrkapitányság.
Az esztergomi járőrök a 11-es számú főúton állítottak meg egy Renault-val közlekedő férfit február 16-án 8 óra 25 perckor. A 68 éves sofőr nem tudta átadni az egyenruhásoknak a vezetői engedélyét, mert mint kiderült, őt korábban eltiltották a járművezetéstől.
A sofőrt a rendőrkapitányságra előállították és szabálysértési eljárást indítottak vele szemben. A járművezetőt a rendőrség őrizetbe vette és gyorsított eljárásban, 72 órán belül bíróság elé állítja.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi
KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK
A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba