Városlista
2025. július 11, péntek - Nóra, Lili

Hírek

2021. December 31. 13:00, péntek | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Emberölés miatt nyomoznak Jászladányban

Emberölés miatt nyomoznak Jászladányban

Bűncselekmény áldozata lett egy fiatal nő Jászladányban, emberölés miatt nyomoz a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság - közölte csütörtök este közleményben a megyei rendőr-főkapitányság az MTI-vel.

A tájékoztatás szerint a rendőrséget az áldozat családtagja értesítette, aki a lakásába délután hazaérve az egyik szobában holtan találta a nőt.

A helyszíni szemle és a nyomozási cselekmények folyamatban vannak - közölték.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 10. 11:00, csütörtök | Belföld

Kékszalag – Elrajtolt a tókerülő verseny mezőnye Balatonfüredről

Elrajtolt az 57. Kékszalag Raiffeisen Nagydíj mezőnye Balatonfüredről csütörtökön 9 órakor.

2025. Július 10. 09:48, csütörtök | Belföld

OKF: folyamatos a viharkárok felszámolása

A szakemberek folyamatosan dolgoznak a viharkárok felszámolásán; csütörtök reggelig 10 897 káreseményről érkezett bejelentés az ország területéről

2025. Július 10. 07:25, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat

A Tisza Párt hadügyminiszter-jelöltje Ukrajnát dicsőíti, és külföldről kapja az utasításokat - mondta Orbán Viktor a Patrióta YouTube-csatornáján szerdán megjelent interjúban.

2025. Július 09. 20:37, szerda | Belföld

Nyitrai Zsolt és Kósa Ádám: a nyugdíjszerű ellátásban részesülők is megkapnák az élelmiszerutalványt

A nyugdíjas-élelmiszerutalványt nemcsak a nyugdíjasok, hanem a más, nyugdíjszerű ellátásban részesülők, így a fogyatékossággal élők is megkapnák