Városlista
2025. június 1, vasárnap - Tünde

Hírek

2014. Február 27. 07:38, csütörtök | Helyi
Forrás: lvp/KEMRFK

Engedély nélküli fegyver és saját kertben termesztett kábítószer

Engedély nélküli fegyver és saját kertben termesztett kábítószer

Saját kertjében termesztett kábítószert egy dömösi férfi, aki ráadásul engedély nélkül fegyvert is tartott. A gyanúsított ellen kedden két pontban javasolt vádemelést a rendőrség.

Az esztergomi nyomozók még október 25-én tartottak házkutatást egy 33 éves dömösi férfi otthonában. Sz. Balázs egy puskát és 29 darab lőszert tartott a házában, melyekre nem rendelkezett engedéllyel. A rendőrök a lakás tüzetes átvizsgálása után a kertben folytatták a kutatást, ahol frissen kivágott kábítószergyanús növényt találtak. A 33 éves férfit előállították az Esztergomi Rendőrkapitányságra, ahol kábítószer gyorstesztet alkalmaztak vele szemben, melynek eredménye pozitív lett. A gyanúsított elismerte, hogy a kábítószert saját fogyasztásra termesztette. Sz. Balázs ellen – szabadlábon hagyása mellett - visszaélés lőfegyverrel vagy lőszerrel bűntett és kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárást az Esztergomi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya, melyet február 25-én vádemelési javaslattal küldött meg az Esztergomi Járási Ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 22. 09:52, csütörtök | Helyi

Meghívó - Magyar Hősök Emlékünnepe

2025. Május 22. 09:32, csütörtök | Helyi

Jöjjön el gyermekével a Richter Tűzoltó Gyereknapra!

Május 25-én, vasárnap immár negyedik alkalommal rendeznek interaktív gyereknapot a Richter Gedeon Nyrt. dorogi gyáregységének nagyparkolójában.

2025. Április 15. 13:06, kedd | Helyi

ELLENŐRIZÜNK A TUNING TALÁLKOZÓN

Az esztergomi rendőrök is ott voltak azon az autós rendezvényen, ahol több szabálytalanságra is fény derült.