Hírek
2017. Április 10. 15:41, hétfő |
Helyi
Forrás: katasztrófavédelem
Esztergomban döntőznek a fiatalok
Esztergomban rendezi meg a katasztrófavédelem az ifjúsági verseny megyei döntőjét kedden.
A Komárom-Esztergom Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság idén április 11-én Esztergomban, a Rugby Club Hotel sportpályáján rendezi meg a katasztrófavédelmi ifjúsági verseny megyei döntőjét.
Az esztergomi, a komáromi és a tatabányai helyi megmérettetés első három helyezettje vesz részt a megyei döntőn. A tét nem más, mint az országos versenyen való részvétel kiharcolása.
A csapatoknak tíz foglalkozási helyen kell majd helytállniuk. A katasztrófavédelem mellett, a Magyar Vöröskereszt Komárom-Esztergom Megyei Szervezete, a Neuzer Kerékpár Kft., a Nemzeti Adó- és Vámhivatal, az Észak-Dunántúli Vízügyi Igazgatóság, a megyei rendőr-főkapitányság és az RSOE munkatársai közösen teszik próbára a fiatalokat.
A megnyitó 8:40-kor kezdődik, a kihívásokkal 9:00-tól néznek szembe a diákok, az eredményeket pedig 13:00-kor hirdetik ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 10. 10:00, vasárnap | Helyi
A cseh kormányfő bízik abban, hogy a magyar miniszterelnökkel együttműködve sikerül megújítani a V4-eket
A cseh kormányfő örömmel várja az együttműködést Magyar Péter új magyar miniszterelnökkel és bízik abban, hogy együtt sikerül felújítani a visegrádi együttműködést.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
