Hírek
2021. Február 23. 21:33, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Fegyelmi eljárás és nyomozás indult két mohácsi rendőr ellen

Fegyelmi eljárás és nyomozás indult két mohácsi rendőr ellen, mert a gyanú szerint hajléktalanokat bántalmaztak a közelmúltban a Duna-parti városban
- közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság kedden az MTI érdeklődésére.
A Blikk keddi számában számolt be arról, hogy a Mohácsi Rendőrkapitányság két járőre két hajléktalant bántalmazott, az eset azért derült ki, mert a szolgálati autójukban elhelyezett kamera élőben közvetítette az eseményeket a lap tudósítása szerint.
A megyei rendőr-főkapitányság az MTI megkeresésére azt közölte, hogy az esettel összefüggésben a Kaposvári Regionális Nyomozó Ügyészség indított nyomozást, ezzel párhuzamosan a Mohácsi Rendőrkapitányság vezetője a járőrök ellen fegyelmi eljárást indított.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 21. 08:05, csütörtök | Belföld
Ilyen volt az augusztus 20-i tűzijáték
2025. Augusztus 21. 08:03, csütörtök | Belföld
Fehér Ház: sok helyszín szerepel a lehetőségek között a Putyin-Zelenszkij találkozó megtartására
Budapest is felmerült a lehetséges helyszínek között.
2025. Augusztus 20. 08:39, szerda | Belföld
Augusztus 20. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt
Katonai tiszteletadás mellett, Sulyok Tamás köztársasági elnök jelenlétében felvonták Magyarország nemzeti lobogóját az augusztus 20-i állami ünnepen, szerda reggel a Parlament előtti Kossuth Lajos téren.
2025. Augusztus 19. 07:53, kedd | Belföld
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre
Megnövelt férőhellyel és többletjáratokkal készül a MÁV-csoport a nemzeti ünnepre - közölte a közlekedési vállalat az MTI-vel hétfőn.