Hírek
2021. Február 07. 18:16, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti/police.hu
Feladta magát a rendőrségen a tatabányai gyilkosság miatt körözött férfi

Feladta magát a rendőrségen a tatabányai gyilkosság ügyében körözött férfi vasárnap - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n.
A közleményben felidézték: a rendőrségre péntek délután érkezett bejelentés arról, hogy egy tatabányai lakásból segélykérések, kiabálások hallatszanak, valamint dulakodás hangja is hallható.
A kiérkező rendőrök a lakásban egy halott férfit találtak. A helyszíni szemle adatai szerint idegenkezűség okozta a halálát, ezért a megyei főkapitányság az ügyben emberölés miatt indított eljárást ismeretlen tettes ellen.
A nyomozás során a rendőrség olyan információhoz jutott, hogy a bűncselekménnyel kapcsolatba hozható egy 24 éves ceglédi lakos.
A keresett férfi vasárnap délelőtt önként feladta magát a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányságon, az elszámoltatása folyamatban van - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2023. Szeptember 26. 12:04, kedd | Belföld
Orbán Viktor a francia Veolia vállalat vezetőjével tárgyalt
Orbán Viktor miniszterelnök kedden délelőtt a Karmelita kolostorban fogadta Antoine Frérot-t, a Veolia Environnement igazgatótanácsának elnökét és delegációját -
2023. Szeptember 26. 12:03, kedd | Belföld
Varga Mihály: a második fél évben visszatérhet a gazdasági növekedés
A második fél évben visszatérhet a magyar gazdaság növekedése - mondta Varga Mihály pénzügyminiszter a VIG Befektetési Alapkezelő Magyarország Zrt. Fókuszban a forint szakmai rendezvényén kedden Budapesten.
2023. Szeptember 26. 07:51, kedd | Belföld
Százhúsz autóbusz érkezik az V. Ferihegyi Ikarus Találkozóra
2023. Szeptember 26. 06:00, kedd | Belföld
GFM: a kormány december végéig meghosszabbítja a kötelező akciózást
Marad a betéti kamatsapka és a jegybanki kötvény vásárlásának tilalma is.