Hírek
2020. Március 17. 20:43, kedd |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Felfüggesztették a teherkomp közlekedését Esztergom és Párkány között
Ideiglenesen állították le kedden.
Keddtől csak magyar állampolgárok léphetik át befelé Magyarország határát személyszállítás esetében, de a teherszállítás nincs korlátozva és a tranzit teherforgalmat is engedik – ez az egyik intézkedés a több közül, amit bevezetett Magyarország a koronavírus terjedésének a lassítására keddre virradóra.
A korlátozások mellett kedden leállították átmenetileg az Esztergom és Párkány között közlekedő teherkompot is – közölte a parameter.sk.
Hozzátéve, hogy a komp közlekedését ideiglenesen függesztették fel a magyar-szlovák határ lezárása miatt.
Fotó: archívum (MTI)

Kapcsolódó cikkek:
Különmegállapodást kötne Magyarország és Szlovákia a határátlépésről
Megváltozott az élet Esztergomban is
Koronavírus-tájékoztató videó egy esztergomi gyógyszerésztől
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
