Hírek
2017. Május 29. 05:01, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - MTI Fotó: Marjai János
Felkerült a Parlament a leghíresebb látnivalók listájára
Felkerült a világ leghíresebb látnivalóinak listájára a magyar Országház - hangzott el az M1 aktuális csatorna Híradójában vasárnap.
A beszámoló szerint turisták szavazatai alapján egy amerikai bejegyzésű utazási cég állított fel egy TOP 15-ös listát. A magyar Parlament olyan építészeti remekművek közé került be, mint például a vatikáni Szent Péter-bazilika vagy a kínai Nagy Fal. Szakértők szerint az újabb elismerés tovább fokozhatja a Magyarország iránti érdeklődést - tették hozzá a Híradóban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 21. 12:00, kedd | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: cél a morál visszaállítása a hadseregben
A hadsereg moráljának visszaállítását nevezte első és legfontosabb céljának a honvédelmi miniszteri poszt várományosa hétfői Facebook-bejegyzésében.
2026. Április 21. 10:00, kedd | Belföld
Csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára
Tovább csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára, keddtől a benzinért bruttó 6 forinttal, a gázolajért pedig bruttó 14 forinttal kell majd kevesebbet fizetniük a kiskereskedőknek
