Hírek
2019. Március 03. 18:31, vasárnap |
Külföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Fennakadásokat okozott a hóesés a moszkvai repülőtereken

Nyolc járatot töröltek, további 14 pedig késik Moszkvában a hóesés miatt - közölte vasárnap a TASZSZ hírügynökség.
A járattörlések mind Domogyedovón történtek és ugyanott további négy járat várakozik. Seremetyjevóról hat, Vnukovóról pedig négy késést jelentettek.
Az orosz fővárost övező autós körgyűrűn vasárnap két tömegbaleset történt. A pálya 59. kilométerénél 19, a 60. kilométernél pedig további 16 gépkocsi csúszott egymásba az út eljegesedése miatt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 23. 07:33, péntek | Külföld
Az amerikai kormányzat megvonja a Harvard Egyetem jogát a külföldi diákok fogadására
Az amerikai kormányzat megvonja a Harvard Egyetem jogát a külföldi diákok fogadására részben \"terroristapártoló\" tevékenység miatt - közölte a belbiztonsági minisztérium csütörtökön.
2025. Május 23. 07:27, péntek | Külföld
Fehér Ház: a törvény teljes erejével lépnek fel a washingtoni zsidó múzeumnál történt gyilkosság elkövetőjével szemben
A törvény teljes erejével lép fel az amerikai igazságszolgáltatás a washingtoni izraeli nagykövetségi két alkalmazottja elleni gyilkosság elkövetőjével szemben
2025. Május 21. 07:28, szerda | Külföld
Giorgia Meloni XIV. Leó pápával egyeztetett, hogy a Szentszék legyen az orosz-ukrán béketárgyalások helyszíne
Giorgia Meloni olasz miniszterelnök telefonon egyeztetett XIV. Leó pápával, aki megerősítette, hogy a Vatikán készen áll fogadni az ukrajnai háborúban szembenálló felek közötti tárgyalásokat