2024. május 4, szombat - Mónika

2018. Október 25. 05:00, csütörtök | Helyi
Forrás: Új-Hullám SE

Fényes sikereket értek el a dorogi úszók és vízilabdázók

A dorogi úszók és vízilabdások kiválóan szerepeltek az október 13-i hétvégén. Az úszók egy arannyal és egy ezüsttel, a vízilabdások pedig két győzelemmel térhettek haza.

Egy arany és egy ezüst:
Meczger Sára (2005) az Új-Hullám SE versenyzője 50 méteres mellúszásban első, 100 méteres mellúszásban pedig a második helyen végzett a 25 méteres medencében megrendezett százhalombattai VIII. Matrica Kupa úszóversenyen. A dorogi versenyző az idei teljesítménye alapján nemrégen újra bekerült a Magyar Úszó Szövetség Jövő Bajnokai Programjába.

Két vízilabdás győzelem:
A Honvéd-Dorog serdülőcsapata két győzelemmel kezdte a Dunántúli vízilabda bajnokságot. A serdülők Mohácson játszották az első fordulót, ahol a házigazdákat 20 góllal, a székesfehérvári csapatot pedig 7 góllal győzték le.

Eredmények:
Mohács 1. – BP. Honvéd Se Dorog 5-25
Bp. Honvéd Se Dorog – Fehérvári Vízilabda 14-7

Az Új-Hullám SE által a Bp. Honvéd SE-nek átadott csapat bíztatóan kezdte a 2018/19-es bajnokságot. Hasonlóan jó teljesítmény esetén a dobogóra is esélyes a Dunántúli Bajnokságban.

2024. Május 02. 18:36, csütörtök | Helyi

Elindult a "piskóta" körforgalom építése Esztergomban

Április 30-án indult a Dobogókői út – Petőfi Sándor út – Terézia utca – Kálvária út kereszteződésénél a körforgalom építése.

2024. Május 02. 18:34, csütörtök | Helyi