2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2022. Október 18. 11:24, kedd | Helyi

Fighting Kempo Pokorni Team sikerei az ICO Combat Sport Világbajnokságon

Október 14-16-ig Nagykanizsán rendezett küzdősport Világbajnokságon környékünk versenyzői nagy sikereket értek el.

Az Esztergom-kertvárosból, Dorogról és Sárisápról érkezett sportolók 34 ország 800 indulója között szerepeltek K-1 versenyszámban.

• Szendrei Rebeka felnőtt 65 kg-ban végig technikásan küzdve 1. helyezést ért el.
  • Bakk Eszter szintén kiválóan teljesítve a 16-19 éves junior korosztályban 1. helyezett lett.
  • Pokorni Ádám nagyon jól bunyózva a felnőtt 85 kg-ban 2. helyezést ért el, sajnos a döntőben sérülés miatt nem tudott elindulni.
  • Deák Ferenc 14-15 éves junior korosztályban 55 kg-ban óriási szívvel 3. helyezést ért el.
  • Ambrus Tamás kemény bunyóval a 14-15 éves korosztályban -48 kg-ban szintén 3-dik helyezett lett.
  • Füle Ferenc jól küzdve, mindent kiadva magából 5. helyezett lett felnőtt 70 kg-ban.
  • Füle Kevin a 10-12 év 40 kg K-1 light kategóriában bizonyította tudását és 2. helyezést ért el.

Nagy gratuláció az egész csapatnak és a felkészítő edzőknek: Pokorni Gábornak, Pokorni Milánnak és Pokorni Gábornénak.

Külön köszönet a támogatóknak: Dudó Büfék, GranOperis és Stihl Esztergom, akik nélkül ez nem sikerülhetett volna.

Nagy elismerés és gratuláció Horváth Ferencnek és segítőinek a Világbajnokság megszervezéséért.

2024. Március 06. 22:09, szerda | Helyi