Hírek
2013. Július 24. 08:25, szerda |
Helyi
Forrás: lvp/KEMRFK
Fokozott razzia megyénk útjain holnaptól

A balesetek megelőzése érdekében fokozott ellenőrzést tart a megyei rendőrség csütörtöktől szombatig Komárom-Esztergom megye útjain. Az egyenruhások elsősorban a teherkocsikra és buszokra figyelnek majd.
Fokozott ellenőrzést tart a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság július 25 és 27 között. Az akció elsősorban a nehéz tehergépkocsik és az autóbuszok ellenőrzésére terjed ki, de a közúti közlekedés minden résztvevőjének fokozott rendőri jelenlétre kell számítania a megye útjain. A balesetek megelőzése érdekében a következő napokban az egyenruhások kiemelt figyelmet fordítanak a vezetési- és pihenőidővel összefüggő szabályok betartására, a közlekedési szabályokat szándékosan megszegők kiszűrésére, valamint a közlekedők jogkövető magatartásának formálására. Az ellenőrzés célja a szabályszegők, szabálysértők, valamint a bűncselekményt elkövetők kiszűrése, továbbá a közúti közlekedési balesetek megelőzése.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi
KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK
A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Július 06. 22:34, vasárnap | Helyi
Negyvenegy iskolát támogat idén a Richter alapítványa
Hatalmas érdeklődés mellett, 41 intézmény közel 107 millió forint összértékű támogatásával zárult a Richter Gedeon Nyrt. Centenáriumi Alapítvány 2025-ös országos támogatási programja.