Hírek
2019. Október 25. 07:31, péntek |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Fotókon a Kossuth utcai baleset
Autó motorral, majd egy másik kocsival ütközött.
Hárman is megsérültek a szerda délutáni balesetben a Kossuth Lajos utcában.
A rendőrség tájékoztatása szerint egy 52 éves nő kocsival a Rákóczi tér irányába közlekedett, szabálytalanul balra, a záróvonalon keresztül fordult, és nem adott elsőbbséget a szemből érkező motorosnak, aki az autónak ütközött. A kocsi ezt követően továbbmenve belehajtott a Hősök tere felől érkező járműbe.
Fotók: katasztrófavédelem
Kapcsolódó cikk:
Felborult egy kocsi a Táti úton
Baleset történt a kesztölci úton


Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
