Hírek
2018. December 29. 05:00, szombat |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Gyurkedli elmeséli az Olvasókörben

Lányi György népzenésszel és megjelent könyvével találkozhat a közönség január 26-án a Szentgyörgymezői Olvasókörben.
Megjelent Lányi György, a TÉKA együttes alapító tagjának (hangoskönyv mellékletet is tartalmazó) visszatekintő könyve, melyet 2019. január 26-án 16 órakor mutat be a Szentgyörgymezői Olvasókör.
A szervezők a vendégek sorába várják a magyar népzene jeles képviselőit, népzenénk kedvelőit.
Muzsikál Csoóri Sándor a fiaival (Csoóri Sándor - hegedű, ifj. Csoóri Sándor "Sündi" - kontra, Csoóri Bendegúz - bőgő).
A beszélgetést vezeti Polgár József, a Szentgyörgymezői Olvasókör igazgatója.
A könyv a helyszínen 4000 forintért megvásárolható lesz a Szerző dedikálásával.
A belépés díjtalan.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi
TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET
A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.
2025. Március 25. 23:26, kedd | Helyi
Richter TETT-mesepályázat – Díjazták a legjobb természettudományos meséket
2025. Március 25. 09:58, kedd | Helyi
KERESSÜK A SZEMTANÚKAT ÉS A BALESET OKOZÓJÁT
Az ismeretlen járművezető áttért a szemközti forgalmi sávba, ahol érintőlegesen ütközött egy másik járművel.
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.