Hírek
2018. Július 07. 19:08, szombat |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Halálos baleset a Kettőspincénél
A 11-es számú úton két jármű egymásnak ütközött, egy fő a helyszínen életét vesztette ma esete 18.00 óra körül.
Halálos kimenetelű közúti közlekedési baleset történt 2018. július 7-én 18 óra körül a 11-es számú úton, Esztergom külterületén. A rendelkezésre álló adatok szerint két jármű összeütközött, az egyik jármű a baleset során kigyulladt. A jelenlegi adatok szerint egy fő súlyosan sérült, egy fő a helyszínen életét vesztette. A rendőrök az érintett szakaszon teljes útlezárás mellett a baleset helyszínelését megkezdték.
Kiderült a baleset oka! Újabb részletek ITT!
Fotók: Csepy Zoltán

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
