Hírek
2022. Március 19. 09:55, szombat |
Belföld
Forrás: MTI/Fotó: MTI/Donka Ferenc
Halálos vonatbaleset történt Kecskeméten
Egy nő életét vesztette, amikor személyautójával motorvonat elé hajtott Kecskeméten egy vasúti átjáróban péntek este.
A baleset a Hetényegyházi úton történt. Az 51 éves nő a helyszínen belehalt sérüléseibe, egy férfi könnyebben sérült meg - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n.
A megyei katasztrófavédelmi igazgatóság tájékoztatása szerint a kecskeméti hivatásos tűzoltók az autó két utasát feszítővágóval emelték ki. A vonat három utasa gyalogosan hagyta el a helyszínt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld
Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása
Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.
2026. Február 11. 12:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az EU-val ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik
Az Európai Unióval ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik, azonban az eddigi sikerek folytatásához a szuverén nemzeti oldal győzelmére van szükség az áprilisi választáson
2026. Február 11. 10:00, szerda | Belföld
Joó István: a hatósági ellenőrzési rendszer működik, a gödi gyár soha senkit sem mérgezett meg
2026. Február 11. 07:09, szerda | Belföld
Orbán Viktor: létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba
Létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba, ha Ukrajna tag lenne, az Európai Unió már háborúban lenne - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Szentendrén.

