Hírek
2017. Május 31. 05:00, szerda |
Bulvár
Forrás: mti
Halottá nyilváníttatta magát egy érdi csaló hamisító, hogy elkerülje a büntetést
Elfogtak hétfőn Szegeden egy 43 éves érdi férfit, aki csaknem hat éve hamis okmányokkal halottá nyilváníttatta magát azért, hogy elkerülje a felelősségre vonást az ellene folyamatban lévő büntetőügyekben
- közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon kedden. Azt írták, hogy csalás, sikkasztás és közokirat-hamisítás megalapozott gyanúja miatt folytatnak eljárást T. Zsolttal szemben.
A férfi 2011 júniusában nyilváníttatta magát halottá, majd elrejtőzött a hatóságok elől.
Elfogásakor a nyomozók más nevére kiállított magyar és külföldi okmányokat találtak nála.
A rendőrök kezdeményezik T. Zsolt előzetes letartóztatását - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 23. 13:00, hétfő | Bulvár
Középkori \"vámpír\" arcát rekonstruálták horvát kutatók
Első alkalommal, több mint négyszáz év távlatából sikerült rekonstruálni annak a férfinak az arcát Horvátországban, akit saját korában vámpírnak tartottak - írta az Index.hr horvát hírportál.
2026. Február 22. 15:00, vasárnap | Bulvár
Ricky Martin július 6-án a Budapest Sportarénában ad koncertet
Újra Magyarországon ad koncertet Ricky Martin. A világhírű latin pop előadó július 6-án a Papp László Budapest Sportarénában lép fel.
2026. Február 19. 19:00, csütörtök | Bulvár
A Parno Graszt, a Carson Coma és a Quimby is fellép a Művészetek Völgyében
Mások mellett a Parno Graszt, a Carson Coma és a Quimby is zenél majd a 35. Művészetek Völgye fesztiválon, amelynek Kapolcs, Taliándörögd és Vigántpetend ad otthont nyár közepén

