Hírek
2017. November 30. 08:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: police.hu
Hamisító elfogás, hó miatti baleset

Elfogtak az esztergomi rendőrök egy közokirat-hamisítót szerdán. Este pedig már a hó miatti első baleset is megtörtént a megyében.
Az esztergomi rendőrök csütörtökön 14 óra 40 perckor Nyergesújfalun ellenőriztek egy 41 éves férfit. Megállapították, hogy ellene a Hódmezővásárhelyi Rendőrkapitányság közokirat-hamisítás bűntett elkövetése miatt elfogatóparancsot bocsátott ki. A férfit az Esztergomi Rendőrkapitányságra előállították.
Egy 37 éves tatabányai férfi közlekedett 20 óra 30 perckor Volkswagenjével az 1-es számú főúton Tatabánya irányába. Járműve sebességét nem az időjárási és útviszonyoknak megfelelően választotta meg és a 46-os kilométerszelvényben megcsúszott, majd az út jobb szélén egy fának csapódott. A baleset során személyi sérülés nem történt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 06. 09:39, hétfő | Helyi
TE DÖNTESZ – VALÓS TÖRTÉNETEKKEL A DROGPREVENCIÓÉRT
a tatai Magyary Zoltán Művelődési Központ adott otthont a Te döntesz című drogprevenciós színházi előadásnak, melynek során több száz középiskolás kapott lehetőséget arra, hogy szembenézzen a drogfüggőség valóságával
2025. Október 02. 11:19, csütörtök | Helyi
Idén először mentor-rezidens párosok is indulhatnak a Richter Érdemérem Díj háziorvosi pályázatán
2025. Szeptember 30. 21:34, kedd | Helyi
Richter TETT Természettudományos Nap Dorogon
A Richter TETT Természettudományos Nap szeptember 25-én Dorogra is eljutott, melynek keretében közel 200 tanuló tíz turnusban vett részt programokon a művelődési házban.