Hírek
2017. Szeptember 17. 18:13, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Hárman is meghaltak egy balesetben a Ferihegyi repülőtérre vezető úton

Az Üllői út és a Ferihegyi repülőtérre vezető gyorsforgalmi út kereszteződésénél oszlopnak ütközött egy gépkocsi vasárnap, két ember a helyszínen meghalt, egy embert a kórházban
- közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A balesetben a járműben utazó férfiak közül ketten olyan súlyos sérüléseket szenvedtek, hogy a helyszínen életüket vesztették. Egy férfit súlyos sérülésekkel szállítottak el a mentők, a gyors beavatkozás ellenére a kórházban életét vesztette.
A rendőrök a helyszínelést befejezték, a balesettel érintett útszakaszon zavartalanul halad a forgalom.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 07. 08:00, hétfő | Belföld
NFI: már több mint egymillióan látták a Hogyan tudnék élni nélküled? című filmet
Tavaly december óta már több mint egymillióan látták a mozikban a Demjén Ferenc-slágerekre épülő Hogyan tudnék élni nélküled? című romantikus vígjátékot - közölte pénteken a Nemzeti Filmintézet (NFI) az MTI-vel.
2025. Július 07. 00:00, hétfő | Belföld
Repülőgép-szimulátort adtak át a Nyíregyházi Egyetemen
A helyi pilótaképzést támogató modern repülőgép-szimulátort adtak át szombaton a Nyíregyházi Egyetemen.
2025. Július 06. 13:00, vasárnap | Belföld
Hubai Imre: a gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme
A gazdáknak ingyenesen biztosított öntözővíz az aszállyal szembeni védekezés kulcsfontosságú eleme - közölte az Agrárminisztérium mezőgazdaságért felelős államtitkára szombaton Kiskörén.
2025. Július 06. 09:40, vasárnap | Belföld
Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben
Az elsődleges információink szerint 19-en sérültek meg a 442-es főúton