Városlista
2025. július 6, vasárnap - Csaba

Hírek

2012. December 06. 09:27, csütörtök | Helyi
Forrás: KEMRFK

Három férfi vert el egy fiút - csoportos garázdaság

Három férfi vert el egy fiút - csoportos garázdaság

Csoportosan elkövetett garázdaság gyanúja miatt állítottak elő a dorogi rendőrök három férfit, akik a gyanú szerint kedden kora este Dorogon előzetes szóváltást követően bántalmaztak egy 16 éves esztergomi fiatalembert.

A fiatalember barátnőjével álldogált az Esztergomi úti buszmegállóban, mikor hirtelen egy személygépkocsi fékezett le mellettük. Három férfi ugrott ki az autóból, majd fenyegető szavakat kiabálva ütni kezdték a sértettet. Mintegy tíz percig ütötték, rúgták a fiút, majd visszaszálltak autójukba és elhajtottak a helyszínről.

A nyomozás során a dorogi rendőrök azonosították a feltételezett elkövetőket. Ma, csütörtökön a három férfit elfogták és előállították a Dorogi Rendőrkapitányságra, ahol csoportosan elkövetett garázdaság bűntett megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást ellenük.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 02. 21:55, szerda | Helyi

Már elérhető a Richter Tudományos Show teljes felvétele

2025. Június 25. 13:01, szerda | Helyi

A Múzeumok Éjszakája egyik legnépszerűbb esztergomi programja idén is a Richter Tudományos Show volt

Izzó tudományos kísérlet, lélegzetelállító fényfestés, csodás orgonakoncert, megelevenedő történelem és elragadó kiállítások .

2025. Június 05. 17:59, csütörtök | Helyi

Nagy döntést hozott a Richter, óriási változás vár Dorogra

Új korszak veszi kezdetét a Richternél – ennek részleteit nemrég jelentette be Magyarország legfontosabb gyógyszeripari vállalata. A Richter Gedeon Nyrt. hatóanyaggyártásának központja Dorog lesz.

2025. Június 04. 09:47, szerda | Helyi

ÚJABB CSAPÁS AZ ILLEGÁLIS HULLADÉKLERAKÓKRA

Célzott ellenőrzéssorozattal léptek fel az illegális autóbontás és hulladéklerakás ellen az Ács-Bábolna Rendőrőrs munkatársai.