Városlista
2025. október 19, vasárnap - Nándor

Hírek

2021. Április 20. 18:21, kedd | Kék hírek
Forrás: Budapest Környéke

Három hónapja tűnt el Esztergomból Szilágyi Piroska, most úgy tűnik, nyomára akadtak

Három hónapja tűnt el Esztergomból Szilágyi Piroska, most úgy tűnik, nyomára akadtak

A 63 éves Szilágyi Piroska közel 3 hónappal ezelőtt tűnt el Esztergomból, azóta pedig semmilyen életjelet nem adott magáról. Az egyik lánya, Szilvia, most új információt osztott meg édesanyjáról.

Egy budaörsi lakótelepen látták azt az asszonyt, aki közel 3 hónapja tűnt el Esztergomból. A 63 éves Szilágyi Piroska pszichésen zavart, orvosi kezelés alatt áll és téveszméi vannak, ráadásul az öngyilkossági hajlam sem kizárható nála.

Piroska lánya, Szilvia már korábban többször beszélt arról, hogy nem adják fel a reményt. Minden követ megmozgattak, kutyákkal és drónnal is keresték az idős nőt, sőt látnok segítségét is igénybe vették, de eddig semmi nem vezetett eredményre.

Lánya úgy gondolja, hogy édesanyjának lehet olyan internetes ismerőse, aki bújtatja, elszállásolja. Lányai azonban nagyon aggódnak érte, várják haza és minden megtesznek annak érdekében, hogy előkerüljön.

Lánya most , a legutóbbi Facebook bejegyzésében azt írta: „Kaptam infót a lakótelepen látták Anyukámat (Szilágyi Piroska) akit január óta keresek! Tegnap három üzletben is megerősítették fényképről hogy látták őt! Ha bárki bármit tud jelezzen nekem. A rendőrségnek szóltam nagyon segítőkész csapat van nálatok, este azonnal indultak keresni”.

Fotó: Police.hu

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 19. 09:00, vasárnap | Kék hírek

NNI: online kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy nagyszabású akció keretében

Az online térben is működő nemzetközi kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy egyedülálló akció keretében

2025. Október 13. 07:48, hétfő | Kék hírek

BRFK: milliókat csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek hazudó férfi egy kétségbeesett anyától

Mintegy 20 millió forintot csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek kiadó 53 éves férfi egy kétségbeesett anyától, a bűncselekményt kihallgatáson beismerő B. Gábort letartóztatták - közölte a a Budapesti Rendőr-főkapitányság.

2025. Október 09. 07:40, csütörtök | Kék hírek

Azonnali hatállyal elbocsátottak egy beteget bántalmazó mentőst

Azonnal hatállyal megszüntette az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) annak a mentősnek a munkaviszonyát, aki brutálisan bántalmazott egy férfit kedden Heves vármegyében - közölte az OMSZ szerdán az MTI-vel.

2025. Október 05. 09:26, vasárnap | Kék hírek

Kilencen könnyen, ketten súlyosan megsérültek az ürömi szüreti felvonuláson

Az ürömi szüreti felvonuláson leszakadt egy lovasszekér jobb oldala a rajta tartózkodók alatt szombaton délután, elsődleges adatok szerint a balesetben kilencen könnyen, ketten pedig súlyosan megsérültek