Városlista
2026. február 12, csütörtök - Lívia

Hírek

2022. Május 04. 13:01, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti

Három kategóriában is díjat nyert a Vadászati Világkiállítás a Global Eventex Awardson

Három kategóriában is díjat nyert a Vadászati Világkiállítás a Global Eventex Awardson

Három kategóriában is díjat nyert az \"Egy a Természettel\" Vadászati és Természeti Világkiállítás a világ elsőszámú rendezvényes versenyén, az idén 12. alkalommal megrendezett Global Eventex Awardson

- olvasható a világkiállítás honlapján. A kedden közölt tájékoztatás szerint a zsűri a szakkiállítás (Trade Show) kategóriában ezüst-, a szakmai konferencia (Convention) és az audiovizuális eszközök használata (Use of Audiovisual) kategóriákban pedig bronzéremmel jutalmazta a 2021-es budapesti világkiállítást.

Hozzátették, a Global Eventex Awardson 2009 óta díjazzák a nemzetközi rendezvényszakma legkreatívabb, leginnovatívabb és leghatékonyabb eseményeit, idén 33 országból 606 nevezés érkezett mások mellett az Egyesült Államokból, Kínából, az Egyesült Királyságból, Olaszországból és Németországból.

Arra is kitértek, hogy a szakmai konferencia kategóriájában a szintén Magyarországon rendezett 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus ezüstérmes lett, a Planet Budapest 2021 Fenntarthatósági Expó és Világtalálkozó pedig negyedik helyen végzett.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 12. 12:00, csütörtök | Belföld

Nagy Bálint: az idén több mint 800 kilométernyi útszakasz újul meg országosan

2010 óta a Magyar Közút kezelésében lévő 30 ezer kilométernyi útból több mint hétezer teljes egészében megújult, az idén pedig további több mint 800 kilométernyi szakasz újul meg

2026. Február 12. 10:00, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: Kína döntően járulhat hozzá a magyar gazdasági sikerekhez

2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld

Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása

Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.