Hírek
2018. Július 11. 09:10, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Háromszor is kirabolta egy napon volt osztálytársát egy fiatal
Háromszor rabolta ki egy napon belül volt osztálytársát egy fiatalkorú Barcson az ügyészség szerint, vádat emeltek ellene - tájékoztatta a Somogy Megyei Főügyészség az MTI-t szerdán.
A 17 éves vádlott felnőtt társával együtt idén áprilisban veréssel fenyegette meg a sértettet, akitől először kisebb összegű készpénzt, majd két szendvicset, végül telefontöltőt és pulóvert zsákmányolt.
Mindkét feltételezett elkövető letartóztatásban van, a Kaposvári Járási és Nyomozó Ügyészség folytatólagosan elkövetett rablás miatt a fiatalkorú esetében javítóintézeti nevelés elrendelését, felnőtt társával szemben börtönbüntetés kiszabását indítványozta a bíróságnak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 08. 08:38, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a rezsicsökkentést sikerült megvédeni, Magyarország teljes szankciómentességet kap
A rezsicsökkentést sikerült megvédeni, a Török Áramlat és a Barátság vezeték esetében Magyarország teljes mentességet kap az orosz energiahordozókra kivetett amerikai szankciók alól
2025. November 08. 08:35, szombat | Belföld
Orbán Viktor: új fejezetet nyitunk a magyar-amerikai kapcsolatokban
Azért vagyunk itt, hogy új fejezetet nyissuk a magyar-amerikai kapcsolatokban - mondta Orbán Viktor miniszterelnök pénteken Washingtonban, amikor Donald Trump amerikai elnök fogadta a Fehér Házban.
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.

