Hírek
2017. Július 24. 08:16, hétfő |
Helyi
Forrás: mti - fotó: mrgsz.hu
Hatodik helyen zárt a magyar női rögbiválogatott Esztergomban
Összességében a hatodik helyen zárt a magyar női hetes rögbiválogatott az Európa-bajnoki második osztályban, miután a divízió második, esztergomi tornáján a kilencedik helyen végzett.
A Magyar Rögbi Szövetség tájékoztatása szerint a magyar együttes június közepén a második vonal első tornáján, Csehországban négy győzelemmel és két vereséggel az ötödik helyen zárt.
Házigazdaként ugyanakkor nyeretlenül végzett a szombati csoportkörben - egy döntetlen és két vereség -, így nem jutott be a legjobb nyolc közé. A vasárnapi helyosztón aratott két győzelem pedig a 9. helyhez volt elég.
A mezőnyből a hibátlan teljesítménnyel első helyen végző skótok, illetve a másodikként záró németek jutottak fel a kontinensbajnokság - a második vonalhoz hasonlóan - szintén tizenkét csapatos első osztályába.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi
BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG
A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
