Városlista
2025. október 8, szerda - Koppány

Hírek

2020. November 16. 12:03, hétfő | Belföld
Forrás: infovárosok

Háztetőre menekült a rendőrök elől – VIDEÓ

Háztetőre menekült a rendőrök elől – VIDEÓ

A monori zsaruk egy ház kéményébe kapaszkodva fogták el azt a 34 éves férfit, aki ellen öt elfogatóparancs is volt érvényben.

A rendőrök tudomására jutott információk alapján, -szervezett akció keretén belül- indultak a monorierdei férfi elfogására, akit több, korábban elkövetett lopás miatt is köröztek a hatóságok – közölte a rendőrség.

A 34 éves férfit 2020. november 14-én délután lakóhelyén várták a rendőrök. Érkezését követően, mit sem sejtve parkolt le autójával a háza előtt, azonban váratlanul a kocsi mögé álltak a rendőrök, jelezvén, hogy intézkedés következik. A férfi tudta, körözik, ezért kipattant a kocsiból és futásnak eredt. Az egyenruhások üldözőbe vették, több ház kerítését átmászva követték a férfit, végül egy tetőn, kéménybe kapaszkodva adta fel magát.

A rendőrök B. Istvánt elfogták, megbilincselték, a Monori Rendőrkapitányságra előállították, majd a Fővárosi Büntetés-Végrehajtási Intézetbe kísérték.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 07. 07:35, kedd | Belföld

Lázár János: egy régi és mély sebet gyógyított be a magyarországi M6-os és a horvátországi A5-ös autópálya összekötése

Egy régi és mély sebet gyógyított be a magyarországi M6-os és a horvátországi A5-ös autópálya összekötése.

2025. Október 07. 07:35, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: nem Ukrajna elnöke fog dönteni az EU-csatlakozásról

Nem Ukrajna elnöke fogja eldönteni, hogy országa csatlakozhat-e az Európai Unióhoz, hanem a tagállamok, márpedig a magyar emberek már döntöttek

2025. Október 07. 07:33, kedd | Belföld

NGM: megkezdődnek a tárgyalások az Alföldi Tej Kft. és a Magyar Állam között a tejipari vállalat felvásárlásáról

Megkezdődnek a tárgyalások az Alföldi Tej Kft. és a Magyar Állam között a tejipari vállalat felvásárlásáról - közölte a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) hétfőn az MTI-vel.

2025. Október 07. 07:29, kedd | Belföld

Orbán Viktor: az alacsony adó a legjobb gazdaságpolitika