Hírek
2017. Május 27. 17:03, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Herczegh Anita fogadta a versenyzőket a Sándor-palotában

Herczegh Anita, Áder János köztársasági elnök felesége fogadta szombaton a Virtuózok című televíziós tehetségkutató műsor versenyzőit a Sándor-palotában.
A köztársasági elnök felesége körbekalauzolta a meghívott gyermekeket az épületben, majd a tehetségkutató idei szériájának döntősei adtak koncertet.
A kicsik közül Simic Aleksander (cselló), Abouzahra Amira (hegedű) és Remenyik Balázs (zongora) lépett fel, a tinik közül Kis Radu (hegedű), Nagy Zoltán Ferenc (klarinét) és Nyilas Gyöngyvér (xilofon), míg a nagyok korcsoportjából Lukács Gergely (tuba) és Beeri Benjámin (ének) szerepelt. Zongorán kísért Szüts Apor, akit a Virtuózok első évadában ismerhettek meg a nézők, valamint Emődy Nóra zongoraművész.
Az eseményen részt vettek a Virtuózok zsűritagjai is, Batta András zenetörténész, Kesselyák Gergely karmester és Várdai István csellóművész.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 21. 07:57, hétfő | Belföld
AM: jelenleg is tart az aratás, figyeljünk az utakon!
Még tart az aratási időszak, ezért országszerte a nagy mezőgazdasági munkagépek megemelkedett forgalmára kell számítani az utakon, ez pedig fokozott figyelmet és türelmet igényel minden járművezetőtől
2025. Július 21. 07:56, hétfő | Belföld
Kövér László: Magyarország a józan ész politikájának képviselője
Magyarország a józan ész politikájának leghatározottabb képviselője napjaink Európájában
2025. Július 21. 07:54, hétfő | Belföld
A hét elején még napos, meleg, majd a hétvégén felhős idő és lehűlés várható
A hét elején még napos, meleg, majd a hétvégén felhős idő és lehűlés várható, zápor, zivatar a hétvégéhez közeledve egyre gyakrabban alakulhat ki
2025. Július 20. 10:10, vasárnap | Belföld
Az AKK engedélyezte a kínai devizakötvényt
Az ÁKK mandátumot adott ki egy kínai devizakötvény kibocsátás megszervezésére.