Hírek
2018. Szeptember 15. 10:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Heten megsérültek balesetben Derecskén
Hét ember megsérült Derecskén péntek este, amikor egy autóbusz és egy kamion összeütközött - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-vel.
Plásztán-Kopcsa Kamilla elmondta a városból kivezető 47-es főútvonalon ütközött össze a két gépjármű, a teherautó az árokba borult. Az autóbusz utasai közül heten könnyebben megsérültek.
A helyszínelés idejére az utat teljes szélességében lezárták, a forgalmat Hosszúpályi, illetve Konyár felé terelték el.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, többfelé havazhat is
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, pénteken és szombaton többfelé havazhat, és a szél is megélénkül - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Koncz Zsófia: akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok
Akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok, hiszen a családok jelentik a magyarság erejét

