Hírek
2018. Szeptember 30. 11:22, vasárnap |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Hihetetlen tömeg futott az idei Hídfutáson - VIDEÓVAL
Több mint 3000 résztvevő futott szombaton az idei, már 18. Hídfutáson.
Idén már a 18. Hídfutáson állhattak rajthoz a résztvevők szeptember 29-én, akik a Bazilikától Párkányig, a Vadas termálfürdőig futhattak. A hagyományos küzdelmen pontosan 3020-an indultak, 1480 férfi és 1535 női futó, köztük egész kicsi gyerekektől az igazán rutinos versenyzőkig.
A férfiak közt abszolútban Beták Bence nyert, míg a nőknél Szatmári Adrienn.
A Mária Valéria Hídfutás története 2001-re vezethető vissza, a Mária Valéria híd újjáépítésének és átadásának idejére. A megmérettetést minden évben megrendezi az Esztergom Város Diáksportjáért Egyesület és az Esztergomi Futóművek Amatőr SE önkormányzati támogatással és jó néhány helyi sportszervezet, közösség, valamint vállalkozás segítségével.
Férfiak
1. Beták Bence 00:11:37
2. Lőrincz Gergely 00:11:48
3. Orbán Balázs00:12:00
Nők
1. Szatmári Adrienn 00:12:51
2. Sass Diána 00:13:30
3. Stercel Olga 00:13:59
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.













