Hírek
2017. Szeptember 04. 11:10, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Holtan találtak egy 17 éves lányt Borsodban
Holtan találtak egy 17 éves borsodnádasdi lányt, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság az ügyben büntetőeljárást indított - közölte Janasóczki Attila, a főkapitányság szóvivője hétfőn az MTI-vel.
A 17 éves lány eltűnését az apja jelentette be vasárnap délután - olvasható a közleményben.
A rendőrség a polgárőrséggel és a tűzoltósággal együtt kereste a lányt, akinek a holttestét éjfél előtt Borsodnádasdon találták meg.
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság szakértők bevonásával, büntetőeljárás keretében vizsgálja a haláleset körülményeit.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 22. 08:52, szombat | Belföld
Kövér László: nincs biztosabb szellemi iránytű, mint a józan ész
2025. November 22. 08:51, szombat | Belföld
Magyar Közút: téli csapadék érkezik, több hullámban, többféle formában
Az előttünk álló napokban országos szinten borult, csapadékos időre készüljünk, a csapadék halmazállapota folyamatosan változik - hívta fel a figyelmet a Magyar Közút Nonprofit Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2025. November 22. 08:50, szombat | Belföld
Orbán Viktor: meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek a háborúba
Meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek az orosz-ukrán háborúba - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.

