Hírek
2018. Március 28. 07:30, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Holttestet találtak a tűzoltók egy égő házban Nagykanizsán
Holttestet találtak egy égő házban a tűzoltók Nagykanizsán az Arany János utcában - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel szerdára virradóra.
A közlemény szerint egy kigyulladt, kisméretű lakóházhoz riasztották a város hivatásos tűzoltóit, akik az oltás során egy holttestet találtak a mintegy huszonöt négyzetméteres épületben.
A lángokat az egységek elfojtották, és a helyszínre indult a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is - közölte az OKF.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 22. 12:00, péntek | Belföld
Gajdos László: nem érkezik több azbeszt tartalmú kőzet Ausztriából
Péntektől leállítja az azbeszt tartalmú kőzet Magyarországra irányuló értékesítését az osztrák cég - közölte az élő környezetért felelős miniszter csütörtökön a Facebook-oldalára feltöltött videóban.
2026. Május 22. 09:00, péntek | Belföld
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén
Napos, száraz, nyáriasan meleg idő várható a pünkösdi hosszú hétvégén, a csúcshőmérséklet a 30 Celsius-fokot is megközelítheti. A szél többfelé lesz élénk, olykor erős
2026. Május 22. 07:10, péntek | Belföld
Magyar Péter: jól haladnak a tárgyalások az uniós forrásokról
2026. Május 21. 15:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: újjáépül a lengyel-magyar barátság a közlekedésben is
Újjáépítik a lengyel-magyar barátságot a közlekedésben is - írta közösségi oldalán a közlekedési és beruházási miniszter szerdán, miután tárgyalt Dariusz Klimczak lengyel infrastruktúráért felelős miniszterrel.
