Hírek
2018. Január 23. 12:39, kedd |
Kék hírek
Forrás: mti
Holttestet találtak egy kigyulladt családi házban Gyömrőn
Holttestet találtak egy kigyulladt családi házban kedden Gyömrőn - mondta a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek.
Csámpai Attila közölte: a gyömrői Liszt Ferenc utcában álló 50 négyzetméteres ház több helyisége lángolt, és a tűz a tetőre is átterjedt.
A monori hivatásos tűzoltók több vízsugárral oltották el a lángokat, az épület romjai alatt találták meg az összeégett holttestet.
Jelenleg az utómunkákat végzik, majd a tűz keletkezésének okait is vizsgálni fogják - tette hozzá a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 28. 10:22, szombat | Kék hírek
Ajánljon ön is helyszínt a 2026-os Speedmaratonhoz!
A rendőrség 24 órás sebességellenőrzést tart a lakosság által javasolt helyszíneken.
2026. Március 26. 14:00, csütörtök | Kék hírek
NAV: indul a húsvéti ellenőrzési akció
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) megkezdi húsvéti ellenőrzés-sorozatát: a hivatal kiemelten vizsgálja a zöldséget, gyümölcsöt, húst és tojást árusítókat - közölte az MTI-vel szerdán a hivatal.
2026. Március 23. 12:00, hétfő | Kék hírek
Hiába a névváltás: elkapták a trükkös tolvajpárost
Csak egy napra jöttek Magyarországra, de annál célzottabban: a román pár áruházról áruházra járva trükközött a kasszásokkal, és százezreket lopott el. A férfi még a nevét is megváltoztatta, de hiába.
2026. Március 16. 15:00, hétfő | Kék hírek
Nagy fogás
Hajnali akcióban csaptak le a hatvani nyomozók két lőrinci dílerre a DELTA Program keretében.
