Városlista
2026. június 29, hétfő - Péter, Pál

Hírek

2022. Január 16. 06:00, vasárnap | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Hónapokig árulta a drogot míg lebukott

Hónapokig árulta a drogot míg lebukott

A 38 éves férfi több hónapon át árulta a drogot a vevőknek. A baranyai rendőrök őrizetbe vették, és kezdeményezték a letartóztatását.

Kábítószer-kereskedelem miatt nyomoz a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság egy 38 éves rózsafai lakos ellen. A férfit, valamint annak 27 éves nagydobszai barátját 2022. január 14-én 17 óra 25 perckor vonták intézkedés alá a rendőrök Kacsótán, amikor gépjárművel Pécs felől Szigetvár irányába közlekedtek. A gyanú szerint a 38 éves férfi Baranya megye több településén hónapok óta, heti rendszerességgel értékesített kábítószernek minősülő anyagokat a vevők, köztük barátja részére. A két férfit a rendőrök elfogták, előállították, majd kihallgatták gyanúsítottként - közölte a rendőrség.

A nyomozók az üggyel összefüggésben további két férfit, valamint egy nőt is gyanúsítottként hallgattak ki. Ellenük, valamint a 27 éves férfi ellen kábítószer birtoklása miatt folytatnak büntetőeljárást a rendőrök. A 38 éves férfit őrizetbe vették, majd kezdeményezték a letartóztatását.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 28. 19:03, vasárnap | Belföld

Hőség - Magyar Péter: a kormány a közszférában otthoni munkavégzést rendel el hétfőtől

A kormány a közszférában otthoni munkavégzést rendel el hétfőtől, és erre kér minden munkáltatót - közölte Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán vasárnap délután.

2026. Június 28. 16:42, vasárnap | Belföld

Július 1-től lép hatályba a 3 eurós uniós vámszabály

Július 1-jétől Magyarországon is érvényesek az új uniós vámszabályok: az EU-n kívüli webáruházból rendelt, 150 euró alatti értékű csomagokban lévő áruféleségek után 3 eurós vámot kell fizetni

2026. Június 28. 11:49, vasárnap | Belföld

Kapitány István: Magyarország részese az európai energiatárolásról szóló megállapodásnak

Magyarország részesévé vált annak a háromoldalú megállapodásnak, amely 22 uniós tagállam, több európai uniós intézmény és iparági szereplők részvételével jött létre az energiatárolás európai kiépítésének felgyorsítására

2026. Június 27. 14:00, szombat | Belföld

Magyar Péter: Magyarországon kiemelkedően magas az eurózónához való csatlakozás támogatottsága

Magyarországon kiemelkedően magas, 70-75 százalék körüli az eurózónához való csatlakozás támogatottsága