Városlista
2025. június 3, kedd - Klotild

Hírek

2015. Október 03. 08:45, szombat | Belföld
Forrás: MTI

Idén már 300 ezernél több migránssal szemben intézkedtek

Idén már 300 ezernél több migránssal szemben intézkedtek

Pénteken 4897 embert fogtak el tiltott határátlépés miatt

- közölte az Országos Rendőr-főkapitányság Kommunikációs Szolgálata szombaton a police.hu oldalon. Így idén már több mint 300 ezer illegális migránssal szemben intézkedtek a hatóságok.

Szerdán az illegális határátlépők száma meghaladta a 4200-at, csütörtökön pedig a 3600-at. Csiszér-Kovács Viktória, az Országos Rendőr-főkapitányság szóvivője pénteken azt közölte, januártól csütörtök éjfélig a hatóságok 295 ezer 262 illegális migránssal szemben intézkedtek. Számuk pénteken 300 159-re emelkedett.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 03. 07:42, kedd | Belföld

Karácsony Gergely: pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban

Pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban a kormánynak szóló első figyelmeztetésként - jelentette be közösségi oldalán Budapest főpolgármestere.

2025. Június 03. 07:38, kedd | Belföld

Orbán Viktor: újabb aggasztó hírek érkeztek az orosz-ukrán háborúból

Most ért véget a Védelmi Tanács ülése, amit azért hívtunk össze, mert újabb aggasztó hírek érkeztek az orosz-ukrán háborúból.

2025. Június 02. 06:00, hétfő | Belföld

Parajd - Segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a sóbánya dolgozóinak családjait

Célzott segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a víz alá került parajdi sóbánya dolgozóinak családjait, és a helyszínen egyeztet a helyi vezetőkkel - közölte a segélyszervezet az MTI-vel közleményben vasárnap.