Városlista
2026. április 28, kedd - Valéria

Hírek

2016. Szeptember 15. 17:14, csütörtök | Helyi
Forrás: police.hu/InfoEsztergom.hu

Idős nénit mentettek az összefogó hatóságok Esztergomban

Idős nénit mentettek az összefogó hatóságok Esztergomban

Combnyaktörést szenvedett egy 89 asszony Esztergomban csütörtök hajnalban. Az idős néni segítségére a rendőrök, mentők és tűzoltók siettek.

Egy esztergomi tömblakáshoz vonultak csütörtökön 6 órakor a Nyergesújfalu Rendőrőrs beosztottjai, egy első emeleten lakó idős asszony kért ugyanis segítséget. A 89 éves néni a fájdalmaitól zokogott, a hajnali órákban a lakásában elesett és bejárati ajtaját nem tudta kinyitni. A rendőrök értesítették a mentőszolgálat és a katasztrófavédelem munkatársait. A helyszínre érkező tűzoltók az erkélyen keresztül közelítették meg az ingatlant. Időközben a járőrök a nénit nyugtatták és tájékoztatták a folyamatban lévő eseményekről. Az egyenruhások a lakás ajtaját kinyitották, majd a mentőápolók a 89 éves nőt ellátták és combnyaktörés gyanújával kórházba vitték

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi

Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz

Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.

2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi

BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG

A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.