Városlista
2025. június 30, hétfő - Pál

Hírek

2017. Augusztus 27. 08:57, vasárnap | Helyi
Forrás: police.hu

Igazoltatták a fiatalt, a rendőrök egyből kiszúrták a kábítószert

Igazoltatták a fiatalt, a rendőrök egyből kiszúrták a kábítószert

A rendőrök egy digitális mérleget és kábítószert találtak igazoltatáskor a 21 éves fiatalnál a minap.

A Dorogi Rendőrkapitányság kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást egy 21 éves leányvári lakos ellen.

A dorogi járőrök augusztus 25-én 23 óra 15 perckor Leányváron ellenőriztek egy gépjárművet és annak vezetőjét. A rendőrök a járműben egy digitális mérleget és becsomagolva kábítószer gyanús zöld növényi származékot is találtak. A 21 éves férfit a Dorogi Rendőrkapitányságra előállították, ahol a vele szemben alkalmazott kábítószer teszt is pozitív eredményt mutatott. A nyomozók a mérleget és a növényi származékot lefoglalták, a helyi lakost gyanúsítottként kihallgatták.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 25. 13:01, szerda | Helyi

A Múzeumok Éjszakája egyik legnépszerűbb esztergomi programja idén is a Richter Tudományos Show volt

Izzó tudományos kísérlet, lélegzetelállító fényfestés, csodás orgonakoncert, megelevenedő történelem és elragadó kiállítások .

2025. Június 05. 17:59, csütörtök | Helyi

Nagy döntést hozott a Richter, óriási változás vár Dorogra

Új korszak veszi kezdetét a Richternél – ennek részleteit nemrég jelentette be Magyarország legfontosabb gyógyszeripari vállalata. A Richter Gedeon Nyrt. hatóanyaggyártásának központja Dorog lesz.

2025. Június 04. 09:47, szerda | Helyi

ÚJABB CSAPÁS AZ ILLEGÁLIS HULLADÉKLERAKÓKRA

Célzott ellenőrzéssorozattal léptek fel az illegális autóbontás és hulladéklerakás ellen az Ács-Bábolna Rendőrőrs munkatársai.

2025. Május 22. 09:52, csütörtök | Helyi

Meghívó - Magyar Hősök Emlékünnepe