Hírek
2020. November 18. 06:42, szerda |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Így oltották a lángoló autót, trafótűzhöz is siettek a tűzoltók - FOTÓK

Autó és trafó tüzéhez siettek az esztergomi tűzoltók hétfőn.
Kigyulladt egy autó hétfőn délelőtt Esztergomban a Kossuth Lajos utcában – írtuk meg az eset után nem sokkal. A tüzet sikerült eloltani. Olvasónk elmondta, hogy egy fiatal pár ült az autóban, a férfi beugrott a dohányboltba, amikor a lángok felcsaptak. A bolt porraloltójával kezdte el oltani a tüzet, majd kiérkeztek esztergomi hivatásos tűzoltók, akik egy gyorsbeavatkozó vízsugár segítségével oltották el a tüzet.
Az esztergomi tűzoltóknak hétfőn este Pilismarótra is sietniük kellett, ahol egy fa oszlopra szerelt trafó égett, szikrázott. Az egység porral oltó készülékekkel a tüzet elfojtotta – közölte a katasztrófavédelem.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 13. 06:34, péntek | Helyi
Szijjártó Péter: nagy csata várható az EU-s energiaügyi tanács ülésén, de a kormány nem fog engedni
2025. Június 05. 17:59, csütörtök | Helyi
Nagy döntést hozott a Richter, óriási változás vár Dorogra
Új korszak veszi kezdetét a Richternél – ennek részleteit nemrég jelentette be Magyarország legfontosabb gyógyszeripari vállalata. A Richter Gedeon Nyrt. hatóanyaggyártásának központja Dorog lesz.
2025. Június 04. 09:47, szerda | Helyi
ÚJABB CSAPÁS AZ ILLEGÁLIS HULLADÉKLERAKÓKRA
Célzott ellenőrzéssorozattal léptek fel az illegális autóbontás és hulladéklerakás ellen az Ács-Bábolna Rendőrőrs munkatársai.