Hírek
2013. Július 05. 12:08, péntek |
Bulvár
Forrás: ujasz.hu
Intim tetkót villantott VV Kinga

Love feliratot visel a bugyija alatt.
VV Kinga egyre több fürdőruhás fotót posztol magáról a legnagyobb közösségi oldalon.
A ValóVilág egykori szereplője most talán a legmerészebb fotót posztolta ki magáról a Facebookon.
A szemfüles rajongók még azt is észrevették, hogy a fürdőruha alsó egy titokzatos, intim tetoválást rejt. Később az egykori valóvilágos elárulta, hogy az bizony egy „Love”, azaz „szerelem” felirat, de az nem derült ki, hogy miért pont ezt varratta magára – írta a storyonline.hu.
A nyuszis magazinban vetkőzött Kinga egyébként az utóbbi időben eltűnt a nyilvánosság elől, főleg miután sokat cikkeztek arról, hogy összejött a ValóVilág nyertesével, VV Attilával.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 05. 07:59, csütörtök | Bulvár
Semmelweis-szobrot avattak Európa legrégebbi gyermekvédő központjában, Firenzében
2025. Június 04. 07:12, szerda | Bulvár
Magyar Pepsi kerül a magyar polcokra
A Szentkirályi Magyarország Kft. beruházása nyomán hazatér a Pepsi gyártása, innentől kezdve a hazai boltok piacain megtalálható Pepsi termékeket import helyett helyben fogják gyártani -
2025. Június 04. 07:11, szerda | Bulvár
Szagmentes újrahasznosított műanyagokat fejlesztett ki a Mol
Egyéves kutatómunkával olyan szagmentes újrahasznosított műanyagot fejlesztett ki a Mol, amit a piaci igényeknek megfelelően az autók belső alkatrészeinek keverékeihez és csomagolóanyagok gyártásához is lehet használni.
2025. Június 03. 07:39, kedd | Bulvár
Titokban tartottak gladiátorjátékokat a római Colosseumban
Az egyik vezető nemzetközi szállásportál vendégei között gladiátorjátékokon való részvételt hirdetett meg a római Colosseumban, az eseményt éjszaka, teljes titokban rendezték meg a La Repubblica értesülései szerint.