Városlista
2025. szeptember 10, szerda - Nikolett, Hunor

Hírek

2020. Július 16. 17:15, csütörtök | Helyi
Forrás: infoesztergom.hu/illusztráció: pixabay

Iskolások is szemtanúi voltak a megbotránkoztató erőszaknak

Iskolások is szemtanúi voltak a megbotránkoztató erőszaknak

Garázdaság vétsége miatt emelt vádat az Esztergomi Járási Ügyészség.

A vádirat szerint a férfi és a vele párkapcsolatban álló nő március 12-én délután együtt italoztak egy esztergomi presszóban, ahol szóváltásba keveredtek egymással, majd távoztak.

Az ittas állapotban lévő férfi az utcán haladva tovább veszekedett az ugyancsak ittas állapotban lévő nővel, akit lökdösött, a ruhájánál fogva rángatott és legalább ötször tenyérrel az arcán megütött.

Az eseménynek szemtanúi voltak a buszvégállomáson tartózkodók, közöttük több gyerek is, akik éppen az iskolából tartottak hazafelé – közölte az ügyészség.
A nő a bántalmazás során 8 napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett, magánindítványát nem terjesztette elő.

A férfi egyszer már volt büntetve, őt a bíróság 2018-ban kábítószer birtoklás vétsége miatt 400 ezer forint pénzbüntetésre ítélte.

Az Esztergomi Járási Ügyészség a vádiratban arra tett indítványt, hogy a bíróság a férfit tárgyalás mellőzésével, büntetővégzésben pénzbüntetésre ítélje.

Korábbi cikkek:

Elfogtak egy tokodi dílert - VIDEÓ

Jótevőjétől lopott több mint félmilliót

Lebukott! Garázsban tartotta a kábítószert

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi

Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei

A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.

2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi

Vida Beni ismét gokartban!

Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.

2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi

KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK

A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.

2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi

95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba

Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba