Városlista
2024. április 19, péntek - Emma

Hírek

2020. Augusztus 30. 05:01, vasárnap | Helyi
Forrás: (x)

Ismét állást kínál a Neuzer-kerékpárgyár

A hazai és európai kerékpárpiacon aktívan jelenlévő, elektromos- és hagyományos kerékpárgyártással foglalkozó, esztergomi székhelyű Neuzer Kft. munkatársat keres BESZERZŐ ÉS KÜLKERESKEDELMI ASSZISZTENS munkakörbe.

Feladatok:

- gyártáshoz szükséges alapanyagok beszerzése
- készletek folyamatos figyelése, nyomon-követése
- direkt beszerzés: alapanyag-beszerzés a gyártási terv és készletszint alapján, minimum készletek meghatározása
- indirekt beszerzés: árajánlatok bekérése, árak versenyeztetése, beszállító kiválasztás, új beszállítók felkutatása
- beszállítókkal való napi (telefonos és e-mailes) kapcsolattartás, rendelések és reklamációk kezelése,
- részvétel külföldi kiállításokon, beszállítói látogatásokon
- a rendelési folyamat teljes menedzselése, vállalati rendszerben történő feldolgozása
- riportok, kimutatások, statisztikák készítése, naprakészség a beszállítókkal és rendelésekkel kapcsolatos adatokban
- garanciális igények gyors kiszolgálása, ügyfélpanaszok kivizsgálása
- adott beszállítókra vonatkozó pénzügyi ügymenet nyomon követése

Elvárások:

- főiskolai vagy egyetemi végzettség (preferált: logisztika, gazdálkodás-menedzsment)
- több éves beszerzési, külkereskedelmi területen szerzett tapasztalat,
- tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
- MS office csomag felhasználó szintű, gyakorlott ismerte
- határozottság, kiváló kommunikációs készség, önállóság, döntéshozó képesség
- precizitás, jó szervező készség, terhelhetőség, rugalmasság

Amit ajánl a cég:

- dinamikus személynek való változatos, érdekes munkakör
- versenyképes jövedelem
- határozatlan idejű munkaszerződés
- családias légkör, fiatalos csapat, modern munkakörnyezet
- szakmai fejlődés

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a koller.z@neuzer-bike.hu e-mail címen lehet.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Március 22. 08:20, péntek | Helyi

NEM JUTOTT MESSZIRE A LOPOTT ÜZEMANYAGGAL

Egy 47 éves férfi az M1-es autópályán próbált a rendőrök elől meglépni.

2024. Március 06. 22:09, szerda | Helyi

Rendkívüli kémiaórán vettek részt a Zrínyi iskolások

Február 27-én látványos kémiai kísérletek résztvevői és szemtanúi lehettek a dorogi Zrínyi iskola 1.b osztályának kisdiákjai.

2024. Március 06. 21:59, szerda | Helyi

ELLEPTÉK A BÉKÁK ESZTERGOMBAN A FÁRIKÚTI UTAT