Hírek
2013. Július 30. 12:02, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Ismét jár a villamos a Kiskörúton
Ismét jár a villamos Budapesten, a Kiskörúton, ahol egy koccanás miatt korábban pótlóbuszok vitték az utasokat - közölte Facebook-oldalán a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) kedd délelőtt.
A Deák Ferenc tér és a Kelenföld vasútállomás között egyébként 47-49 jelzéssel összevontan járnak a villamosok, mert a 47-es villamosok a pálya felújítása miatt augusztus 19-ig a Hauszmann Alajos utca és Újbuda-központ között nem közlekednek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 08. 07:38, csütörtök | Belföld
Nagy Márton: 2026-ban a legfontosabb a biztonság, a kiszámíthatóság, a stabilitás és a fejlődés
2026-ban a legfontosabb a biztonság, a kiszámíthatóság, a stabilitás és a fejlődés - hangsúlyozta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter szerdán a Facebook-oldalára feltöltött videóüzenetében.
2026. Január 08. 07:33, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor látogatást tett az Operatív Törzs Ügyeleti Központjában
Orbán Viktor látogatást tett szerdán az Operatív Törzs budapesti Ügyeleti Központjában, ahonnan a hóhelyzet kezelését irányítják. A kormányfő a látogatásról a Facebook oldalán több bejegyzésben is beszámolt.
2026. Január 08. 07:33, csütörtök | Belföld
Hófúvás miatt másodfokú riasztást adott ki a HungaroMet a Dunántúlon
Hófúvás veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki a barcsi járásra a HungaroMet Zrt. csütörtök hajnalban.
2026. Január 07. 07:53, szerda | Belföld
A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől
A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden a Facebookon.
