Városlista
2025. április 5, szombat - Vince

Hírek

2020. Szeptember 16. 13:52, szerda | Helyi
Forrás: infováros

Ismét összeveszett a szomszédjával, akinek a kocsiján állt bosszút

A gyanú szerint szomszédja autójának gumijait szúrta ki egy férfi Dorogon.

Gépkocsi rongálásról érkezett bejelentés a rendőrségre szeptember 15-én este. Egy férfi egy parkoló autó mind a négy gumiabroncsát kiszúrta egy késsel. A kiérkező rendőrök a helyszín közelében elfogták a feltételezett elkövetőt, akinél a kést is megtalálták – közölte a rendőrség.

A 31 éves férfit előállították a Dorogi Rendőrkapitányságra, ahol a nyomozók gyanúsítottént hallgatták ki rongálás vétség elkövetése miatt.

A dorogi férfi beismerte a bűncselekmény elkövetését. Elmondta, hogy a megrongált autó a szomszédjáé, akivel többször került már összetűzésbe. Ezúttal egy újabb vita vezetett ahhoz, hogy magához vett egy kést, lement a parkolóba, és kiszúrta haragosa kocsijának kerekeit.

A férfival szemben az egyenruhások kábítószertesztet alkalmaztak, ami pozitív lett, ezért ellene kábítószer birtoklása vétség elkövetése miatt is eljárás indult.

Címkék: dorog, gumi, kocsi, rongálás

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi

TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET

A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.

2025. Március 25. 09:58, kedd | Helyi

KERESSÜK A SZEMTANÚKAT ÉS A BALESET OKOZÓJÁT

Az ismeretlen járművezető áttért a szemközti forgalmi sávba, ahol érintőlegesen ütközött egy másik járművel.

2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi

Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását

Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.