Hírek
2018. Március 22. 04:59, csütörtök |
Helyi
Forrás: police.hu
Ittasan ült volán mögé - a bíróság már egyszer eltiltotta
Korábban már elvették a jogosítványát annak a férfinek, akit Táton igazoltattak a rendőrök. Kiderült: alkoholt is fogyasztott mielőtt volán mögé ült.
Az esztergomi rendőrök szerdán 15 óra 50 perckor Táton az Alkotmány utcában ellenőriztek egy Nissant és annak vezetőjét. Az 52 éves férfi vezetői engedéllyel nem rendelkezett. A rendőrök megállapították, hogy a tokodi lakost a bíróság a járművezetéstől jogerősen eltiltotta. A sofőrrel szemben alkalmazott alkoholszondás vizsgálat pozitív értéket mutatott, ezért őt az egyenruhások mintavételre az Esztergomi Rendőrkapitányságra előállították.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 04. 08:50, kedd | Helyi
Rekordadománnyal zárult a Richter Egészségváros 2025-ös szezonja
2025. Október 15. 13:56, szerda | Helyi
FÚZIÓ ’25
Öt szervezet részvételével sikeresen lezajlott vármegyénkben az ez évi Fúzió-gyakorlat.
2025. Október 06. 09:39, hétfő | Helyi
TE DÖNTESZ – VALÓS TÖRTÉNETEKKEL A DROGPREVENCIÓÉRT
a tatai Magyary Zoltán Művelődési Központ adott otthont a Te döntesz című drogprevenciós színházi előadásnak, melynek során több száz középiskolás kapott lehetőséget arra, hogy szembenézzen a drogfüggőség valóságával

