Hírek
2018. Május 30. 13:41, szerda |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Javítgatás után új aszfaltot kap a kertvárosi körforgalom – Lezárás!!!

Már nem kell sokat várni és teljesen megújul a kertvárosi körforgalom. Útlezárásra kell számítaniuk a közlekedőknek!
A 117-es út csomópontjánál lévő körforgalomban a közútkezelő munkatársai május 25-én ideiglenes hideg aszfaltos javításokat végzett.
Május 31-én éjjel viszont a tartósabb meleg aszfaltos javítási munkálatokat végzi el a társaság.
„A szükséges kátyúzási munkákat azért végezzük éjjel, mert rendkívül forgalmas csomópontról van szó” – tette hozzá a közútkezelő sajtóosztálya.
A korábbi tervek szerint a körforgalmat két ütemben újítják fel teljesen a szakemberek: először az egyik karéjt május 31-én, utána később a másikat. Mindezt azért így, hogy az áthaladó forgalom a felújítás idején is mehessen.
Megkeresésünket követően most azonban a társaság közölte: "a lokális beavatkozásokat teljes lezárás mellett rendőri segítséggel és ellenőrzéssel végezzük, a közlekedők június elsején már újra birtokba vehetik az érintett csomópontot".
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 15. 13:06, kedd | Helyi
ELLENŐRIZÜNK A TUNING TALÁLKOZÓN
Az esztergomi rendőrök is ott voltak azon az autós rendezvényen, ahol több szabálytalanságra is fény derült.
2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi
TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET
A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.
2025. Március 25. 23:26, kedd | Helyi
Richter TETT-mesepályázat – Díjazták a legjobb természettudományos meséket
2025. Március 25. 09:58, kedd | Helyi
KERESSÜK A SZEMTANÚKAT ÉS A BALESET OKOZÓJÁT
Az ismeretlen járművezető áttért a szemközti forgalmi sávba, ahol érintőlegesen ütközött egy másik járművel.