Hírek
2020. Május 13. 09:52, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Jelentős volt az ingatlanpiac visszaesése áprilisban is
Áprilisban is jelentős, 58 százalékos volt a visszaesés az ingatlanpiaci adásvételek számában a tavalyihoz képest, de márciushoz mérve már élénkebb volt a vevői érdeklődés és a befektetői aktivitás is
– olvasható a Népszava szerdai számában. Ez utóbbival kapcsolatban a lap azt írja, a Duna House keresletindexe 2 százalékponttal emelkedett.
A bizonytalanabb piaci környezetben hosszabb ideig tart eladni a lakásokat: a paneloknál három, a téglalakásoknál négy hónappal is számolni kell. A vevők pedig a tavalyinál többet, akár 6-9 százalékot is le tudnak alkudni az árból – írja az újság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 26. 07:22, csütörtök | Belföld
MTVA: a hirado.hu minden hazai híroldalt maga mögé utasított a Facebookon
2026. Március 25. 13:00, szerda | Belföld
Az EU-ban 1,4 százalékkal nőtt az új autók eladása februárban
Az Európai Unióban éves összevetésben 1,4 százalékkal, 865 ezer 437-re nőtt az új autók eladása februárban - áll az európai autógyártók szakmai képviseleti szervezete, az ACEA honlapjára kedden fölkerült jelentésben.
2026. Március 25. 09:00, szerda | Belföld
31,5 milliárd forintos uniós támogatásból újulnak meg egészségügyi intézmények
Európai uniós támogatás segítségével 31,5 milliárd forintból újulnak meg egészségügyi intézmények

