Hírek
2018. December 25. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Jelentősen javult a levegőminőség

Országszerte jelentősen javult a levegőminőség - közölte a tisztifőorvos Facebook-oldalán hétfőn.
Hétfőn már egy települést sem minősítettek sem veszélyesnek sem egészségtelennek a magas szálló por tartalom miatt.
Mint írták, csak két településen, Miskolcon és Putnokon kifogásolt a levegőminőség, a többi helyen már elfogadható.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 04. 07:05, szerda | Belföld
Szijjártó Péter az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott tárgyalását folytatta le az amerikai külügyminiszter-helyett
A külügyminiszter arról számolt be kedd este a Facebookon, hogy az elmúlt tíz év legjobb, nyugati politikussal folytatott egyeztetését bonyolította le Christopher Landau amerikai külügyminiszter-helyettessel.
2025. Június 04. 07:03, szerda | Belföld
Kapu Tibor várhatóan június 10-én indul a Nemzetközi Űrállomásra
2025. Június 03. 07:42, kedd | Belföld
Karácsony Gergely: pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban
Pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban a kormánynak szóló első figyelmeztetésként - jelentette be közösségi oldalán Budapest főpolgármestere.