Hírek
2019. December 08. 13:08, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Keddig lehet leadni az Angyalváró-Cipősdoboz adományokat
Keddig várja a karácsonyi ajándékokkal teli cipősdoboz-adományokat a Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom és a Magyar Cserkészszövetség.
A mozgalom az MTI-hez eljuttatott közleményében azt írta, hogy az Angyalváró-Cipősdoboz adománygyűjtés keretében idén 500 cipősdoboznyi karácsonyi ajándékot szeretnének összegyűjteni a Böjte Csaba ferences szerzetes által nevelt gyerekeknek.
Az adakozók december 10-ig tölthetik meg a cipősdobozokat gyerekjátékokkal, iskolaszerrel, írószerrel, édességgel, tisztálkodószerrel, könyvekkel és sportszerrel - tették hozzá.
Ismertették: tavaly 415 ajándékcsomag gyűlt össze. A Három Királyfi, Három Királylány Alapítvány a számlaszámára is várja az adományokat, további információ a www.haromkiralyfi.hu/angyalvaro-2019 oldalon érhető el.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 22. 08:52, szombat | Belföld
Kövér László: nincs biztosabb szellemi iránytű, mint a józan ész
2025. November 22. 08:51, szombat | Belföld
Magyar Közút: téli csapadék érkezik, több hullámban, többféle formában
Az előttünk álló napokban országos szinten borult, csapadékos időre készüljünk, a csapadék halmazállapota folyamatosan változik - hívta fel a figyelmet a Magyar Közút Nonprofit Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2025. November 22. 08:50, szombat | Belföld
Orbán Viktor: meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek a háborúba
Meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek az orosz-ukrán háborúba - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.

