Hírek
2017. Szeptember 15. 18:19, péntek |
Helyi
Forrás: Oxi
Kerítést festeni igenis jó tréning - FOTÓK

Idén esztergomi helyszínt választott az a könyvelő cég, mely minden évben tart csapatépítő tréninget.
A budapesti vállalat ifjú kollektívája, élén a vezetéssel, egyben egy jótékonysági akciót is tartott szeptember 15-én, amikor nagy lelkesedéssel lefestették a szentgyörgymezői óvoda hosszú fémkerítését.
A fővárosból Esztergomba érkezett és tréningen lévő vállalat ügyvezető igazgatója azt is elmondta a sajtónak, hogy cégük nemcsak szívesen vesz részt a mostanihoz hasonló jótékonysági akciókban, de minden évben támogatnak gyermekekkel foglalkozó alapítványokat is. A példaértékű eseményről az M1 is hírt adott.
A helyszínen Erős Gábor, a városrész önkormányzati képviselője is örömmel számolt be a kezdeményezésről. Mint egyik mondatában kitért rá: ahogy Esztergom többi óvodája, az elmúlt időszakban a szentgyörgymezői intézmény is arculatváltáson, felújításon esett át, itt egyedül a kerítés lefestése volt hátra, melyet a budapesti csapat a kellő szakmai irányítás mellett most el is végzett. A lelkes team vezetői azt is elárulták, hogy a hétvégén a csapatépítők a jótékonykodás mellett Esztergom és Visegrád nevezetességeinek meglátogatására is szakítanak időt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 15. 13:56, szerda | Helyi
FÚZIÓ ’25
Öt szervezet részvételével sikeresen lezajlott vármegyénkben az ez évi Fúzió-gyakorlat.
2025. Október 06. 09:39, hétfő | Helyi
TE DÖNTESZ – VALÓS TÖRTÉNETEKKEL A DROGPREVENCIÓÉRT
a tatai Magyary Zoltán Művelődési Központ adott otthont a Te döntesz című drogprevenciós színházi előadásnak, melynek során több száz középiskolás kapott lehetőséget arra, hogy szembenézzen a drogfüggőség valóságával
2025. Október 02. 11:19, csütörtök | Helyi
Idén először mentor-rezidens párosok is indulhatnak a Richter Érdemérem Díj háziorvosi pályázatán
2025. Szeptember 30. 21:34, kedd | Helyi
Richter TETT Természettudományos Nap Dorogon
A Richter TETT Természettudományos Nap szeptember 25-én Dorogra is eljutott, melynek keretében közel 200 tanuló tíz turnusban vett részt programokon a művelődési házban.